Newsy

Z zagranicy: Kino pełne motocyklistów. Zaskakująca reklama Carlsberga 30.08.2016

Jak skutecznie zaskoczyć widzów w kinie? Usadzić ich w sali po brzegi wypełnionej motocyklistami. Doskonała kampania Carlsberga w wybranych kinach w Belgii na długi czas pozostanie w pamięci par, które zdecydowały się na obejrzenie filmu w towarzystwie 148 wytatuowanych mężczyzn w skórach.

Filmowe powroty z urlopów – wrzesień w kinie! 30.08.2016

Wrzesień rozpoczynamy od energetycznej mieszanki kina akcji i komedii romantycznej, bowiem ot o nadchodzi „Pan Idealny”! Ponadto 2. września na ekrany wejdzie dramat „Destrukcja” w reżyserii autora „Witaj w klubie” z Jakiem Gylenhaalem i Naomi Watts w rolach głównych. Oprócz tego wielki powrót Pedro Almodóvara wraz z jego „Julietą”, thriller dla młodzieży „Nerve” oraz propozycja dla najmłodszych – „Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem”.

„Legion samobójców” na szczytach box office! 22.08.2016

To już trzeci tydzień z rzędu gdy „Legion samobójców" utrzymuje się na szczycie amerykańskiego box office. W sieci Multikino w pierwsze dwa weekendy sierpnia film był najchętniej wybierany wśród widzów, a w miniony weekend znalazł się w pierwszej trójce pod względem frekwencji.

Z zagranicy: Wypadek samochodowy w kinie. Szokująca kampania Volkswagena 11.08.2016

Jak skutecznie zwrócić uwagę na niebezpieczeństwo używania telefonów komórkowych w trakcie jazdy samochodem? Doskonale poradził sobie z tym Volkswagen. Przeprowadzona przez niego szokująca kampania społeczna w wybranych kinach w Hongkongu z pewnością na długi czas pozostanie w pamięci widzów.

Najbardziej wyczekiwane premiery drugiej połowy 2016 roku 28.07.2016

Rekordowa frekwencja w pierwszej połowie 2016 roku oraz plany premierowe na najbliższe sześć miesięcy wskazują, że ilość widzów w kinach przekroczy 45 mln.