Newsy

Branża kinowa triumfuje! 14.04.2016

W pierwszym kwartale 2016 roku sprzedano ponad 15 mln biletów. Wszystko wskazuje na to, że polska branża kinowa ma za sobą najlepszy kwartał od lat. Według danych Boxoffice.pl w pierwszej trójce wśród najchętniej oglądanych filmów od stycznia do marca br. znalazły się: „Planeta Singli”, „Pitbull. Nowe porządki” oraz „Zwierzogród”.

Maj w kinie 11.04.2016

W maju ekrany kinowe zapełnią się niezwykłymi premierami! 6 maja widzowie będą mogli zobaczyć musical #WSZYSTKOGRA w reżyserii Agnieszki Glińskiej i ze zdjęciami nominowanego do Oscara Pawła Edelmana. A to wszystko w rytmie najpiękniejszych polskich piosenek w zupełnie nowych aranżacjach. Niezapomniane melodie i doskonałe teksty najlepszych autorów – od Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty przez Maanam po T.Love.

Nowa promocja dla użytkowników BLIKA w sieci Multikino 06.04.2016

Polski Standard Płatności wraz z siecią kin Multikino przygotował kolejną niespodziankę dla wszystkich korzystających z płatności mobilnych. Każdy, kto wyda minimum 50 zł na stronie multikino.pl, za pomocą BLIKA, otrzyma voucher, który będzie mógł wymienić na bilet do kina! Promocja obowiązuje od 5 kwietnia do 5 maja 2016 r. 

Kolejny multipleks dołącza do oferty Multikino Media 17.03.2016

17 marca br. w ofercie Multikino Media znalazło się kolejne kino sieci Cinema 3D w Głogowie. To już 59 lokalizacja w ofercie brokera reklamy kinowej.

Pierwsza kinowa kampania 4F w sieci Multikino 10.03.2016

Firma OTCF rozpoczęła kampanię reklamową odzieży sportowej 4F związaną z letnimi igrzyskami olimpijskimi w Rio de Janeiro. Akcja obejmuje Internet oraz kina sieci Multikino.