Newsy

Grześki znowu w Multikinie! 02.03.2016

1 marca wystartowała kolejna loteria promocyjna marki Grześki. Towarzyszy jej intensywna kampania reklamowa, która objęła również kina z oferty Multikino Media.

Wiosna w kinie, czyli marcowe premiery 23.02.2016

Wiosnę już czuć w powietrzu i nie zabraknie jej również w kinie. Marcowy powiew świeżości wśród filmowych premier na pewno ucieszy niejednego kinomana. 9 marca na wielkim ekranie pojawi się nominowany do Oscara film „Carol” z Cate Blanchette w roli głównej, polski film wojenny „Historia Roja” oraz film akcji „Londyn w ogniu” z Gerardem Butlerem w roli głównej.

Multikino Media na Targach Events Solutions 19.02.2016

Od 16 do 18 lutego br. Multikino Media miało swoje stoisko na Targach Events Solutions w nowo otwartym Międzynarodowym Centrum Targowo – Kongresowym Warsaw Expo, w podwarszawskim Nadarzynie.

To były najlepsze Walentynki w kinie 15.02.2016

W tym roku Carlsberg Polska wraz z siecią Multikino zorganizowali konkurs na Walentynki, który został przeprowadzony na Fan Page’u Carlsberga.

Lutowe premiery filmowe 25.01.2016

Choć za oknami zima w pełni, to jej aura nie zawita na salach kinowych. Luty będzie obfitował w gorące premiery filmowe. W pierwszy weekend, 5 lutego premierę będzie miała „Planeta singli” z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych, nominowany do Oscara „Spotlight” oraz film „Gęsia skórka” oparty na bestsellerowej serii książek pod tym samym tytułem, autorstwa R.L. Stine’a.