Newsy

Multikino Media i Tandem Media prezentują PAKIET ZŁOTE LWY 13.11.2015

5 listopada br. Multikino Media i Tandem Media zaprosili reklamodawców i pracowników domów mediowych do Multikina Złote Tarasy na przedpremierowy pokaz „Spectre" oraz premierę filmu o pakiecie Złote Lwy.

Czy „Spectre” odniesie w Polsce taki sam sukces jak w Wielkiej Brytanii? 05.11.2015

26 października w Londynie odbyła się światowa premiera „Spectre”. W pierwszym tygodniu wyświetlania, film o najnowszych przygodach Jamesa Bonda zarobił w Wielkiej Brytanii prawie 64 mln dolarów i pobił rekord oglądalności. W Polsce film wchodzi na ekrany 6 listopada. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2015 roku i wiele wskazuje na to, że również osiągnie spektakularny sukces.

Polski Standard Płatności wybrał ofertę ZŁOTE LWY 04.11.2015

Polski Standard Płatności Sp. z o.o. zdecydowała się skorzystać z oferty „Złote Lwy”. Dzięki temu osoby płacące BLIKIEM podczas zakupów tradycyjnych oraz płatności online będą otrzymywały bilety na seanse 2D do kin sieci Multikino, Silver Screen oraz Helios.

Nowa odsłona kampanii marki Grześki w kinach sieci Multikino 03.11.2015

Marka Grześki wystartowała z kolejną odsłoną aktywności marketingowych, opartych na haśle Dziecku odmówisz?

Listopadowe premiery w Multikinach 30.10.2015

Już 6 listopada na wielkich ekranach pojawi się jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, czyli „Spectre” z nowymi przygodami Jamesa Bonda. W roli agenta 007 ponownie zobaczymy Daniela Craiga.