Newsy

Gwiezdne wojny opanowały już cały świat, a do premiery jeszcze 8 dni! 09.12.2015

Od premiery filmu Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy dzieli nas tylko 8 dni! 19 października br. w sieci Multikino ruszyła przedsprzedaż biletów na ten film. W ciągu 24 godzin zostało sprzedane prawie 11 tysięcy biletów. Już te pierwsze kilkanaście godzin pokazało, że premiera tego filmu jest naprawdę najbardziej wyczekiwaną w ostatnich latach i będzie frekwencyjnym sukcesem nie tylko w sieci Multikino, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie!

Wszyscy odliczają do Przebudzenia Mocy! 04.12.2015

Gwiezdne wojny w reżyserii George’a Lucasa trafiły na ekrany 25 maja 1977 roku. Choć film początkowo wyświetlano tylko w 32 amerykańskich kinach, szybko pobił rekordy frekwencji, przeszedł do klasyki i całkowicie odmienił oblicze kinematografii.

Rusza kampania Orangina Schweppes „Wstrząśnij miąższem pomarańczy” 04.12.2015

4 grudnia br. we wszystkich kinach znajdujących się w ofercie Multikino Media startuje kampania Orangina Schweppes „Wstrząśnij miąższem pomarańczy”.

Frekwencyjna walka Bonda, polskiej plejady gwiazd i Katniss 30.11.2015

Listopad 2015 roku to miesiąc, w którym na ekrany polskich kin weszły trzy ważne filmy: najnowsze przygody Jamesa Bonda „Spectre”, druga część najpopularniejszej komedii ostatnich 25 lat, czyli „Listy do M. 2” oraz „Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2” z Jennifer Lawrence w roli głównej. Te trzy premiery zapełniły sale kinowe po brzegi i na pewno przyczynią się do frekwencyjnego sukcesu w polskich kinach w 2015 roku.

Kolejny multipleks w ofercie Multikino Media 20.11.2015

Brokerska działalność Multikino Media, obejmująca sprzedaż centralnej i lokalnej reklamy kinowej oraz organizację konferencji w kinach, została w listopadzie br. poszerzona o Multikino w Galerii Handlowej Galena w Jaworznie. Nowy multipleks posiada 6 sal kinowych mogących pomieścić ponad 680 widzów. Ponadto do oferty dołączyło kino Ratusz ze Zduńskiej Woli.