Newsy

Multiworld – pierwsza platforma rozrywkowa w Polsce w ofercie Multikino Media 08.04.2015

Pierwsza w Polsce interaktywna platforma rozrywkowa od kwietnia w ofercie Multikino Media. Multiworld to aplikacja na urządzenia mobilne, która umożliwia rozszerzanie oznakowanych formatów reklamowych oraz uzyskanie dodatkowych informacji o produkcie. Pierwsza kampania z wykorzystaniem ePostera od 6 kwietnia w kinach z oferty brokera.

Promocja filmu „ExMachina” przy użyciu aplikacji randkowej 07.04.2015

Marzec 2015, festiwal innowacji w Austin, pokaz filmu „ExMachina”. Do uczestników zaproszenie wysłano za pomocą aplikacji randkowej Tinder, dzięki której mogli też dowiedzieć się więcej na temat filmu. To pierwsza akcja promocyjna przeprowadzona w ten sposób.

Dramatyczny i pełen mocnych wrażeń – kwiecień w Multikinie 02.04.2015

Kwiecień otwiera jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem oraz nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. „Selma” oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla – Martina Luthera Kinga.

Bank Pekao S.A. ponownie partnerem transmisji Ligi Mistrzów UEFA w Multikinie 31.03.2015

Po zeszłorocznej efektywnej współpracy Bank Pekao S.A. ponownie został partnerem transmisji Ligi Mistrzów, która od 17 marca wróciła na ekrany kin sieci Multikino. UEFA Champions League w jakości High Definition zobaczymy w kinach sieci Multikino w ramach 20 urodzin Canal+ w Polsce.

Multikino Media rozpoczyna sprzedaż kampanii przed najnowszym filmem o przygodach Jamesa Bonda 06.03.2015

4 grudnia 2014 roku producenci ujawnili tytuł najnowszej części przygód Jamesa Bonda. W Polsce premiera filmu „Spectre” odbędzie się  6 listopada br. Broker reklamy kinowej Multikino Media już 9 marca rozpocznie sprzedaż kampanii reklamowych przed tym oczekiwanym tytułem.