Newsy

Kampania reklamowa konsoli Microsoft xBox One w kinach z oferty Multikino Media 17.11.2014

W związku z premierą konsoli xBox One w dniach od 1 listopada do 18 grudnia br. w sieci kin Multikino firma Microsoft przeprowadzi kampanię promocyjną swojego najnowszego produktu.

Sympozjum dla projektantów systemów wody lodowej 10.11.2014

5 listopada w Multikinie w Złotych Tarasach odbyło się sympozjum, na które przybyli projektanci systemów wody lodowej zarówno z Warszawy, jak i z całej Polski.

Kongres For Social Media 2014 30.10.2014

30 września w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbył się I Kongres For Social Media. Było to wyjątkowe spotkanie osób odpowiedzialnych za podejmowane działania i obecności firmy w Social Media.

Google Analytics User Conference w Złotych Tarasach w Warszawie 27.10.2014

25 września 2014 roku w Warszawie w Multikinie Złote Tarasy już po raz drugi odbyło się wielkie spotkanie Ekspertów i użytkowników Google Analytics – Google Analytics User Conference.

Eksplozja premier w listopadzie 24.10.2014

Polskie kino rozkwitło na jesień. Początek listopada to premiera dwóch polskich filmów. Pierwszy „Obywatel”, najnowsza komedia Jerzygo Stuhra, w której wyśmiewa wszystko i wszystkich, nie oszczędzając przy tym samego siebie. To najzabawniejsza rola aktora od czasu „Seksmisji”. Jak ta kultowa komedia, „Obywatel” również pokazuje, że w jakim systemie Polacy by się nie znaleźli, zawsze potrafią śmiać się ze swoich wad i wszelkich „izmów”.