Newsy

Otwarcie Multikina w Olsztynie – frekwencyjnym sukcesem 22.09.2014

5 września br. otworzyło 32 kino sieci Multikino, zlokalizowane w nowo powstałej Galerii Warmińskiej. Już pierwsze dni działalności kina okazały się frekwencyjnym sukcesem. W pierwszy weekend kino odwiedziło 2259 osób. A pod względem liczby odwiedzających go widzów znalazło się na 7 miejscu pośród wszystkich kin sieci Multikino i Silver Screen.

Bilet do Multikina w akcjach pro-sprzedażowych 15.09.2014

Bilet do kina jest jedną z bardziej pożądanych nagród w programach lojalnościowych. To świetny instrument do akcji pro-sprzedażowych: „kup produkt- dostaniesz zniżkę lub bilet do kina”. Kino to miejsce przyjemności i relaksu. Znakomite skojarzenie marki z medium. Multikino Media reklamodawcą oferuje możliwość przeprowadzenie takich akcjach.

Multikino jako jedyna sieć kinowa będzie transmitować Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn 22.08.2014

Największe gwiazdy siatkówki, wielkie emocje i wspólne kibicowanie. Multikino jako jedyna sieć kinowa będzie transmitować Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn, organizowanych po raz pierwszy w Polsce.  Wszystkie mecze polskiej reprezentacji na wielkim ekranie – w najwyższej jakości obrazu oraz dźwięku w 10 kinach sieci Multikino.

Jesienne premiery we wrześniu w kinie 22.08.2014

Jesienny repertuar zacznie się od thrillera opowiadającego o dwojgu archeologach, poszukujących tajemniczego artefaktu w paryskich katakumbach. – „Jako w piekle, tak i na Ziemi”.

32 kina sieci Multikino w ofercie brokera reklamowego 22.08.2014

Multikino S.A. 5 września br. uruchomi multipleks w Olsztynie. Wraz z rozpoczęciem jego działalności spółka Multikino Media poszerzy swoją ofertę dla reklamodawców. Sprzedaż reklamy kinowej obejmie 52 kin z łączną liczbą 302 ekranów.