Newsy

Hotel Bania na ekranach kin sieci Multikino 21.04.2014

W dniach 4-17 kwietnia br. Hotel Bania przeprowadził kampanię reklamową w kinach z oferty Multikino Media, w 10 największych miastach Polski. Dodatkowo w niektórych z nich prowadzone były również działania off screen.

Head & Shoulders w kampanii reklamowej on i off screen w kinie 15.04.2014

Od 1 kwietnia firma Firma Procter & Gamble wystartowała z kampanią on screen i off screen szamponu Head & Shoulders w wybranych kinach z oferty Multikino Media.

Diverse Extreme z kampanią reklamową on-screen w kinie 14.04.2014

Od 4 kwietnia polska marka odzieżowa Diverse wystartowała z kampanią on-screen Diverse Extreme w całej sieci kin Multikino i Silver Screen.

Pokażcie, co macie najlepszego, czyli moda w kinie 11.04.2014

Obszerne korytarze, przytulne foyer, sale projekcyjne. W kinach, a tym bardziej w multipleksach mnóstwo jest miejsca, które aż się prosi, by je wykorzystać do prezentacji różnych produktów i usług.

Wargaming.net League The Grand Finals w Multikinie 11.04.2014

Wargaming.net League The Grand Finals jest wydarzeniem, które przyciąga zarówno tych młodszych, jak i starszych graczy. Łączy ich jedno - zainteresowanie World of Tanks. To, co działo się w dniach 4-6 kwietnia w Multikinie w warszawskich Złotych Tarasach, na długo zapadnie w pamięci nie tylko kibicom, ale również zespołom.