Newsy

Z zagranicy: Wielbłąd GEICO rozrabia w kinie 12.03.2014

Martin Agency z Richmond w USA przygotowała w maju 2013 r. ciekawe spoty dla największej firmy ubezpieczającej samochody w USA, GEICO z grupy Berkshire Hathaway Warrena Buffetta.

Zostań sponsorem sali kinowej w Multikinie 10.03.2014

Spółka Multikino Media od marca br. oferuje reklamodawcom sponsoring sal w kinach sieci Multikino. Klienci zainteresowani obrandowaniem sali ich marką mogą skorzystać z pakietu podstawowego lub rozszerzyć go o dedykowane niestandardowe rozwiązania.

Kwietniowe premiery filmowe 10.03.2014

W kwietniowym repertuarze znalazły się filmy dedykowane różnym grupom docelowym: kobietom, mężczyznom, młodzieży oraz dzieciom.

Cykl konferencji DuPont w kinach sieci Multikino 05.03.2014

Firma DuPont w pierwszym kwartale br. w wybranych kinach sieci Multikino zorganizowała cykl konferencji dla swoich obecnych i przyszłych klientów.

Z zagranicy: W kinie jak w lodówce 03.03.2014

Jak zimno jest bezdomnym w Niemczech zimą? Organizacja non-profit fiftyfifty i agencja Havas z Dusseldorfu umożliwiły widzom niemieckich kin doświadczenie tego na własnej skórze. W marcu ub. r. w wybranych kinach w całym kraju przeprowadzono spektakularną i odważną akcję z zakresu tzw. marketingu doświadczalnego.