Newsy

Brytyjski teatr na dużym ekranie kin sieci Multikino 03.03.2014

British Council i Multikino rozpoczynają strategiczną współpracę przy organizacji pokazów brytyjskich sztuk teatralnych na ekranach kin w całej Polsce. Dzięki temu publiczność będzie mogła uczestniczyć w retransmisjach najlepszych spektakli z repertuaru słynnych scen brytyjskich, w tym National Theatre, Royal Opera House, czy English National Opera.

Z zagranicy: Microsoft rozrywkowo promuje się w kinach 27.02.2014

Microsoft przygotował serię dwuminutowych spotów, które same w sobie są rozrywką dla widzów czekających na główny seans. Spotom towarzyszą reklamy interaktywne w lobby i pakiety promocyjne, dodawane do produktów firmy.

Z zagranicy: Słodkie niedziele z Marsem 24.02.2014

KISS to jedna z najstarszych i najbardziej znanych zasad stosowanych w marketingu (Keep it simple, stupid). W wolnym tłumaczeniu brzmi ona: „nie komplikuj tego, głupcze”. O tym, jak skuteczne są proste promocje przekonała się firma Mars na rynku brytyjskim.

Legia z kampanią off screen w kinie 17.02.2014

Legia Warszawa S.A. podczas dwóch weekendów od 7 do 9 lutego oraz od 14 do 16 lutego miała stoiska promocyjne adidas Legia_Fan_Store w warszawskich kinach sieci Multikino.

Maybelline New York z niezwykłą kampanią wizerunkową on i off screen w kinie 12.02.2014

Marka makijażowa Maybelline NY we współpracy z domem mediowym ZenithOptimediaGroup przygotowała niezwykłą kampanię wizerunkową on screen i off screen.