Newsy

Bardzo dobre wyniki sieci kin znajdujących się w ofercie Multikino Media 02.04.2013

W 2012 roku Multikino, Silver Screen oraz Cinema 3D, znajdujące się w  ofercie spółki Multikino Media jako jedyne sieci kin w Polsce zanotowały wzrost frekwencji i zwiększyły swoje udziały w rynku kinowym w  stosunku do roku 2011.

Nowe kino w ofercie Multikino Media 01.03.2013

Multikino Media wraz z otwarciem przez spółkę Multikino S.A. 15 marca br. multipleksu w Tychach poszerzy swoją ofertę dla reklamodawców. Sprzedaż reklamy kinowej obejmie 47 kin z łączną liczbą 271 ekranów i ponad 11 milionami widzów rocznie.

Transfer do formatu DCP gratis tylko w Multikino Media 28.01.2013

Broker reklamowy Multikino Media jako pierwszy w Polsce oferuje swoim wszystkim klientom w cenie kampanii on screen w kinie transfer materiałów reklamowych do formatu paczki DCP.

Multikino Media rozpoczyna współpracę z Youngers 22.01.2013

Spółka Multikino Media rozpoczęła współpracę z Agencją Youngers polegającą  na wspólnym pozyskiwaniu partnerów oraz sponsorów do projektów specjalnych realizowanych w sieci kin Multikino oraz na współtworzeniu projektów dedykowanych konkretnym reklamodawcom.

Kolejna sieć kin w ofercie Multikino Media 14.01.2013

Reklamodawcy wykupujący w Multikino Media kampanię on i off-screen od stycznia br. mogą ze swoim przekazem dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców. Do oferty brokera reklamowego dołączyły multipleksy czwartej największej sieci kin w Polsce – Cinema 3D.