Newsy

Marcin Duda wzmocnił zespół Multikino Media 12.09.2013

Prężnie rozwijający się broker reklamowy Multikino Media zdecydował się w drugiej połowie 2013 roku wzmocnić swój zespół. We wrześniu br. do spółki dołączył Marcin Duda obejmując stanowisko Key Account Managera.

Ferrero kontynuuje współpracę z Multikino Media 03.09.2013

Ferrero Polska Sp. z o.o. zdecydowała się przedłużyć rozpoczętą w 2012 roku współpracę ze spółką Multikino Media. Dzięki trwającej cross promocji w kinach sieci Multikino i Silver Screen, znajdujących się w ofercie Multikino Media klienci nadal będą mogli uczestniczyć w „Bueno Czwartkach”.

„Wałęsa. Człowiek z nadziei” i inne październikowe premiery! 02.09.2013

Koniec 2013 roku w kinach będzie obfitował w najlepsze premiery! Już w październiku najważniejsza polska premiera tego roku – film „Wałęsa. Człowiek z nadziei”.

GlaxoSmithKline reklamuje Sensodyne w sieci Multikino 01.09.2013

Z początkiem września br. GlaxoSmithKline rozpoczęło kampanię reklamową pasty Sensodyne Complete w wybranych kinach z oferty Multikino Media. W ramach kampanii prowadzone są działania on screen (audio spot) oraz off screenowe.

Skoda Octavia RS z kampanią reklamową w kinie 26.08.2013

Skoda promuje swój nowy model samochodu na ekranach multipleksów znajdujących się w ofercie Multikino Media. 16 sierpnia br. rozpoczęły się działania on i off screen’owe.