„Bridget Jones 3” otworzyła sezon jesiennych hitów
Data publikacji: 23.09.2016

 

Renée Zellweger wróciła na wielki ekran w świetnej formie. Od 16 września można oglądać ją w komedii „Bridget Jones 3”. która w ciągu pierwszych trzech dni wyświetlania wg danych Box Office przyciągnęła do kin ponad 170 tysięcy widzów. Dzięki temu wynikowi „Bridget Jones 3” uplasowała się w pierwszej dziesiątce filmów, które miały najlepsze otwarcie w 2016 roku.

„Bridget Jones 3” to kontynuacja ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach tytułowej bohaterki, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury. Od premiery pierwszej filmowej części minęło 14 lat, Bridget to dziś zupełnie inna kobieta. Dobiega pięćdziesiątki, zamiast szelestu kartek w jej pamiętniku usłyszymy raczej odgłos stukania w klawiaturę laptopa. Ta komedia otwiera sezon wyczekiwanych i bardzo ważnych premier końca 2016 roku.

W październiku na czele box office mogą znaleźć się: „Wołyń” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego, „Dziewczyna z pociągu” z Emily Blunt w roli głównej oraz „Inferno” z Tomem Hanksem. Natomiast w ostatnich dwóch miesiącach najwyższą frekwencję mogą osiągnąć: „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, czyli  oparty na powieści i oryginalnym scenariuszu, debiutującej w roli scenarzystki J.K. Rowling, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” Patryka Vegi oraz premiera wyczekiwanej, pierwszej części z serii spin-offów Gwiezdnych wojen „Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie”, który trafi do polskich kin 15 grudnia 2016 roku.

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO