Czerwcowe premiery na wielkim ekranie!
Data publikacji: 11.05.2016

 

Czerwiec w kinie rozpocznie się od pięciu premier filmowych! Już 3 czerwca na wielkim ekranie będzie można zobaczyć film sensacyjny „Dzień Bastylii”, palestyński dramat „Idol z ulicy”, który jest porównywany do filmu „Slumdog. Milioner z ulicy”, komedia sensacyjna „Wojownicze Żółwie Ninja: Wyjście z cienia”, animacja familijna „Jak uratować mamę” oraz polska komedia romantyczna „Kochaj” z Olgą Bołądź, Romą Gąsiorowską oraz Aleksandrą Popławską w rolach głównych.

Tydzień później widzowie będą mogli zobaczyć film inspirowany kultową grą „Warcraft”, czyli „Warcraft: Początek” oraz film obyczajowy „Zanim się pojawiłeś” z Emilią Clarke znaną z roli Daenerys Targaryen w „Grze o Tron”.

Natomiast 17 czerwca premierę będą miały: kanadyjska komedia „Jak urządzić orgię w małym mieście”, kolejna odsłona kultowej „Obecności” Jamse Wana, czyli „Obecność 2” oraz najnowsza animacja Disney/Pixar „Gdzie jest Dory”, w której tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości.

Pod koniec czerwca do kin wejdą: kontynuacja jednego z największych przebojów światowego kina ostatnich lat „Dzień Niepodległości: Odrodzenie”, francuska komedia „Lolo” oraz „Przyjaźń czy kochanie” - ekranizacja książki Jane Austen - jednej z najpopularniejszych autorek powieści miłosnych.
 
Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO