Filmowy maj w Multikinie
Data publikacji: 01.05.2017

 

W maju ekrany kinowe zapełnią się niezwykłymi premierami! Już 5 maja widzowie będą mogli zobaczyć wyczekiwaną kontynuację superbohaterskich przygód „Strażnicy Galaktyki vol. 2”. Tego samego dnia na ekrany wejdzie także dramat historyczny „Przyrzeczenie” oraz polska produkcja „Szatan kazał tańczyć”.

12 maja premierę będzie mieć kolejna część kultowej sagi horrorów science-fiction, czyli „Obcy: Przymierze”  w reżyserii Ridleya Scotta. Kolejnym filmem jest polska produkcja „Gwiazdy” opowiadająca o legendarnym piłkarzu Janu Banasiu.

19 maja widzowie będą mogli obejrzeć film z Tomem Hanksem i Emmą Watson pt. „The Circle – Krąg”. Oprócz tego premierę będzie mieć także komediodramat „Jutro będziemy szczęśliwi”  z Omarem Sy, gwiazdą „Nietykalnych”.

25 maja do kin dobije okręt wielkiej morskiej przygody z kapitanem Jackiem Sparrowem. Na ekranach zadebiutuje bowiem kolejna część niezwykle popularnej serii, „Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara”. Dodatkowo wielbiciele brytyjskich komedii z pewnością ucieszą się z premiery filmu „Zwyczajna dziewczyna”.

Nie zabraknie również filmów familijnych. Na najmłodszych kinomanów w maju na wielkim ekranie będą czekały: „Riko, prawie bocian”, „Dudi, cała naprzód” oraz najnowsza porcja przygód niebieskich rozrabiaków, czyli „Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski” .

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO