„Inferno” w TOP10 najlepszych otwarć 2016
Data publikacji: 21.10.2016

 

14 października br. premierę miał film „Inferno” z Tomem Hanksem w roli głównej. Według danych BoxOffice.pl w ciągu pierwszych trzech dni produkcję obejrzało ponad 180 tysięcy widzów w Polsce. Dzięki temu film znalazł się na 10. miejscu wśród najlepszych otwarć 2016 roku.

Tom Hanks, Ron Howard i Dan Brown przedstawiają ekranizację najlepiej sprzedającej się książki 2013 roku – „Inferno”. Hanks, Howard i Brown są odpowiedzialni za sukces dwóch poprzednich filmowych części przygód profesora Roberta Langdona – „Kod da Vinci” oraz „Anioły i Demony” zarobiły ponad miliard dolarów na całym świecie. „Inferno” Dana Browna spędziło 11 tygodni na szczycie listy bestsellerów „The New York Timesa”. Światowej sławy profesor w dziedzinie symboliki Robert Langdon (dwukrotny laureat Oscara Tom Hanks) śladami poematu Dantego usiłuje rozwikłać zagadkę symbolu, który znajduje w marynarce, kiedy budzi się – pogrążony w amnezji – w jednym z włoskich szpitali. Będzie to najtrudniejsze zadanie w karierze Langdona, na którego zewsząd czeka niebezpieczeństwo.

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO