Kino Luna w ofercie firmy Multikino Media
Data publikacji: 17.07.2014

Od dnia 18 lipca 2014 r. do oferty sprzedaży reklamy kinowej Multikino Media dołączyło Kino Luna. Do tej pory w ofercie firmy znajdowało się 50 kin, 31 z tej liczby to kina sieci Multikino, z łączną liczbą 291 ekranów.

Kino Luna to miejsce kulturoznawcze, inicjujące projekty artystyczne oraz promujące kulturę niekomercyjną. To kino z tradycją, zlokalizowane w samym centrum Warszawy, z wysoką frekwencją i lojalną widownią. W kinie znajdują się dwie sale (sala A mieści 347 osób, sala B - 304 osoby), wyposażone w dźwięk Dolby Digital i projektory cyfrowe. Dla wygody widzów, ostatnie rzędy posiadają podwójne fotele. Kino Luna to także mała scena oraz obszerny hol, w którym często mają miejsce wystawy.

Bardzo nas cieszy ta współpraca. Jesteśmy przekonani, że dzięki niej nasze kino mocniej zaistnieje na rynku i będzie atrakcyjnym medium reklamowym. Mamy w pełni zaufanie do firmy Multikino Media i liczymy na owocną współpracę – mówi Piotr Olak – prezes zarządu spółki PROJEKT KINO, zarządzającej Kinem Luna.

Poza kinami sieci Multikino spółka Multikino Media posiada w swojej ofercie reklamowej, kina Małopolskiej Sieci Kin Apollo Film, kino Atlantic, kino Muranów oraz sieć kin Cinema 3D.

We wszystkich kinach obsługiwanych przez spółkę istnieje możliwość wyświetlania cyfrowych spotów.

VIDEO