Mecze UEFA EURO 2016 na wielkim ekranie w Strefach kibica Coca-Cola w Multikinie!
Data publikacji: 09.06.2016

 

Od 10 czerwca br. w Strefach kibica Coca-Cola w sieci Multikino, znajdującej się w ofercie Multikino Media, można oglądać na wielkim ekranie wszystkie mecze UEFA EURO 2016.

Coca-Cola ma zaszczyt zaprosić wszystkich spragnionych sportowych emocji do wspólnego oglądania meczów UEFA EURO 2016™. Już w najbliższy czwartek, 16 czerwca, o godzinie 20.45 każdy będzie mógł obejrzeć w Strefie kibica Coca-Cola na wielkim ekranie mecz Niemcy–Polska. Wystarczy zakupić specjalny Zestaw Kibica w cenie 29,90 zł. W jego skład wchodzą: napój 0,7l, naklejki Panini z podobiznami piłkarzy oraz gadżet piłkarski. Do każdego zestawu jest dodawane także darmowe jednoosobowe zaproszenie do Strefy kibica Coca-Cola. Zaproszenie można wymienić w kasie biletowej na bezpłatną miejscówkę na wybrany przez siebie mecz UEFA EURO 2016™. Już dziś można zarezerwować miejsce na sali kinowej przez stronę www.multikino.pl.

Miejscówkę w Strefie kibica Coca-Cola można wygrać również w konkursach w kanałach social media sieci Multikino. Pierwszy konkurs rozpoczął się 8 czerwca.

Strefy kibica Coca-Cola są od 10 czerwca w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Warszawa Złote Tarasy, Zabrze.

 

VIDEO