Najbardziej wyczekiwane premiery 2016 roku
Data publikacji: 22.01.2016

 

Premiery planowane na 2016 rok utrzymają rekordową frekwencję z 2015 roku, a może nawet ilość widzów w kinach przekroczy 45 mln.

W 2016 roku na ekrany kin wejdą filmy, które zapełnią sale kinowe po brzegi. Wśród najbardziej wyczekiwanych premiery 2016 roku znalazła się komedia romantyczna „Planeta singli”, która wejdzie do kin już 5 lutego br. Przedpremierowo film będzie można zobaczyć 28 stycznia br. w sieci Multikino w ramach cyklu „Kino na Obcasach”. W związku z tym, że film wchodzi do kin w lutym, przed Walentynkami szacuje się, że osiągnie on tak dobry a nawet lepszy wynik niż „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w 2015 roku.

Inne filmy, do których premiery odliczają kinomani, to: produkcja przygodowa „Warcraft: Początek”, familijne animacje „Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie” i „Gdzie jest Dory?”, komedia „Bridget Jones's Baby” z Renée Zellweger w roli głównej, „Inferno” z Tomem Hanksem oraz „Rogue One: A Star Wars Story” opowiadający historię grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.   

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO