Najważniejsze animacje 2017 roku
Data publikacji: 04.01.2017

 

Polacy kochają filmy animowane. W 2015 roku aż cztery filmy familijne znalazły się w TOP10 najchętniej wybieranych tytułów, a w 2016 roku były to trzy produkcje: „Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie”, „Sekretne życie zwierzaków domowych” oraz „Zwierzogród”. Wspaniałe animacje, które wejdą do kin w Polsce w 2017 roku mają szansę zdobyć ponad milionową widownię.

Animacje, które w 2016 roku znalazły się w TOP10 filmów (pod względem frekwencji), czyli „Epoka lodowcowa: Mocne uderzenie”, „Sekretne życie zwierzaków domowych” oraz „Zwierzogród” miały według danych BoxOffice.pl ponad milion widzów.

W 2017 roku o frekwencyjne sukcesy będzie walczyło wiele wspaniałych animacji. Już w styczniu do kin wjedzie rozśpiewane „SING” oraz roztańczona „Balerina”. 10 lutego premierę będzie miał „LEGO® BATMAN: FILM", a w marcu  „Smurfy: poszukiwacze zaginionej wioski". W kwietniu do kin trafi animowana komedia „Dzieciak rządzi”. Natomiast w wakacje nie można przeoczyć premiery „Auta 3” oraz „Gru, Dru i Minionki”. Drugą część animacji „Auto” w Polsce w 2011 roku obejrzało ponad 1 milion widzów, a „Minionki” w 2015 roku przyciągnęły do kin ponad 1,6 miliona osób. Ostatni kwartał 2017 roku będzie należał do animacji: „LEGO® NINJAGO: FILM" „My Little Pony: Film", „Emojimovie" oraz „Coco”.

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO