Październikowe premiery na wielkim ekranie
Data publikacji: 27.09.2016

 

Październik w kinie rozpocznie się od trzech premier filmowych! Już 7 października wizjonerski reżyser Tim Burton, twórca ”Batmana”, ”Alicji w krainie czarów” oraz ”Charlie’ego i fabryki czekolady”, przedstawi ekranizację pierwszej z cyklu bestsellerowych powieści Ransoma Riggsa – „Osobliwy dom Pani Peregrine”.

Ponadto na wielki ekran wejdą: polski dramat „Wołyń” w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego oraz ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat „Dziewczyna z pociągu”.

Tydzień później na ekrany wejdzie kinowa wersja legendarnego brytyjskiego serialu komediowego pt.: „Absolutnie fantastyczne: Film”, thriller „Inferno” z Tomem Hanksem w roli głównej oraz „Zaćma” - najnowszy film Ryszarda Bugajskiego, twórcy wielokrotnie nagradzanych produkcji: „Przesłuchanie” i „Układ zamknięty”.

Ponadto najmłodsi kinomani będą mogli wybrać się na animację „Bociany” lub „Dzielna syrenka i Piraci z Karaboidów”. 21 października premierę będą miały: „Jack Reacher: Nigdy nie wracaj” z Tomem Cruisem w roli głównej, polski thriller „Prosta historia o morderstwie” oraz dwie komedie „Szkoła uwodzenia Czesława M.” i „Asy bez kasy”.

Natomiast pod koniec października Marvel Studios przedstawi film „Doktor Strange” opowiadający historię światowej sławy neurochirurga, dr Stephena Strange’a, którego życie odmienił tragiczny wypadek samochodowy, odbierając mu sprawność w rękach. W tym samym czasie do kin wejdą dwa horrory: „Ouija: narodziny zła”, czyli kontynuacja przeboju z 2014 roku oraz „Rings”, który  zabierze widzów do czasów sprzed wydarzeń pierwszej części „Ringu”, na długo zanim powstała słynna kaseta video, którą Samara rozpoczęła krwawe żniwo.  

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO