„Pitbull. Niebezpieczne kobiety” z najlepszym polskim otwarciem wszech czasów
Data publikacji: 15.11.2016

 

Najnowszy film Patryka Vegi według danych BoxOffice.pl miał najlepszy wynik otwarcia spośród polskich produkcji po 1989 roku. W weekend otwarcia film obejrzało 767 519 osób! Tym wynikiem „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” zdeklasował „Listy do M. 2”, które w 2015 roku obejrzało w pierwszy weekend 588 tys. widzów.

Takiego wyniku nie było od 30 lat. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” wyprzedził w rankingu dotychczasowego zwycięzcę, czyli „Listy do M 2”. Podczas pierwszego weekendu najnowsze dzieło Vegi osiągnęło połowę wyniku frekwencyjnego swojego poprzednika, czyli „Pitbulla. Nowych porządków” (łącznie 1 428 000 widzów). Wynik filmu Patryka Vegi znakomicie się prezentuje także na tle najlepszych otwarć w historii badań nad rynkiem BoxOffice.pl. „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” znalazł się na czwartym miejscu najlepszych otwarć w Polsce.

W filmie na drodze świeżo upieczonych policjantek los szybko stawia starszych kolegów po fachu: Gebelsa (Andrzej Grabowski) i Majamiego (Piotr Stramowski). Ich doświadczenie okaże się bezcenne w starciu funkcjonariuszek ze skorumpowanymi przełożonymi, takimi jak Izabela Zych ps. Somalia (Magdalena Cielecka) oraz brutalnym, przestępczym światem mafii paliwowej, której macki sięgają dalej niż można sobie wyobrazić… Życie prywatne bohaterek jest równie skomplikowane. Jadźka na co dzień zmaga się z nieobliczalnym mężem (Artur Żmijewski) – pracownikiem wywiadu skarbowego, powiązanym z mafią, natomiast Zuza niefortunnie wikła się w romans z Remkiem ps. Cukier (Sebastian Fabijański), socjopatycznym gangsterem, którego dziewczyna – Drabina (Alicja Bachelda-Curuś) właśnie wychodzi z więzienia…


Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO