To były najlepsze Walentynki w kinie
Data publikacji: 15.02.2016

 

Zadanie konkursowe polegało na wymyśleniu zakończenia zdania „Prawdopodobnie najlepsze Walentynki to…”. Zwycięzców, którzy przygotowali najbardziej kreatywne odpowiedzi Carlsberg zaprosił do Multikina, wraz z drugimi połowami.

Może wydaje się, że to był zwykły konkurs, jednak gdy Carlsberg organizuje konkursy, to są one prawdopodobnie najlepsze na świecie. Tak było i tym razem. Zwycięzcy dopiero w Multikinie dowiedzieli się, że nie będą uczestniczyli w zwykłym seansie, a w prywatnym pokazie filmu „Planeta Singli”. Na sali kinowej siedzieli na specjalnie przygotowanych, obrandowanych miejscach z ich imionami. Ponadto w kinie na zakochanych czekały niespodzianki w postaci romantycznej kolacji. Zaskoczenie było tym większe, że film obejrzeli w towarzystwie jednego z głównych bohaterów, czyli Tomasza Karolaka.

Cała akcja była częścią kampanii „Gdyby Carlsberg robił…”, która wystartowała na początku 2016 roku, i w ramach, której można oglądać już dwa spoty: „Gdyby Carlsberg robił salon fryzjerski…” oraz „Gdyby Carlsberg robił przymierzalnie”.

Zapraszamy do organizacji takich niestandardowych działań wraz z Multikino Media w kinach z naszej oferty. Dla naszych klientów chętnie przygotujemy propozycje odpowiadające im potrzebom.

VIDEO