Lutowe premiery filmowe
Data publikacji: 25.01.2016

 

Choć za oknami zima w pełni, to jej aura nie zawita na salach kinowych. Luty będzie obfitował w gorące premiery filmowe. W pierwszy weekend, 5 lutego premierę będzie miała „Planeta singli” z Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą w rolach głównych, nominowany do Oscara „Spotlight” oraz film „Gęsia skórka” oparty na bestsellerowej serii książek pod tym samym tytułem, autorstwa R.L. Stine’a.

W weekend walentynkowy, 12 lutego na wielkim ekranie pojawią się: amerykańska komedia „Jak to robią single”, ekranizacja jednego z najoryginalniejszych komiksów Marvel Comics „Deadpool” oraz francuska komedia „Lolo”.

19 grudnia premierę będą miały: najnowszy film Braci Coen „Ave Cezar!”, melodramat „Brooklyn” nominowany do Oscara w trzech kategoriach oraz polskie thriller „Na granicy” z Marcinem Dorocińskim w roli głównej.

Natomiast 26 lutego do kin wejdzie aż sześć filmów: polska komedia „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, film przygodowy „Bogowie Egiptu”, komedia absurdu według scenariusza Sachy Barona Cohena („Dyktator", „Bruno", „Borat") czyli „Grimsby”. Ponadto premierę będzie miał film „Ojcowie i córki” z Russellem Crowe, zdobywcą Oscara i Złotego Globu, oraz Amandą Seyfried, gwiazdą musicali „Mamma Mia!” i „Les misérables: Nędznicy” w rolach głównych oraz nominowany w czterech kategoriach do Oscara film „Pokój”.

W lutym nie zabraknie również filmów dla najmłodszych kinomanów. Na wielkim ekranie będą mogli zobaczyć: „Miśka w Nowym Jorku” oraz „Zwierzogród”.  

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO