Luty w kinie, czyli premiery na każdą okazję!
Data publikacji: 26.01.2017

 

2017 rok zaczyna się bardzo filmowo. W lutym na ekrany wejdzie aż 17 filmów, w tym kilka familijnych produkcji idealnych na ferie i wspólne wyjście do kina.

3 lutego premierę będą miały „Jackie” z prawdopodobnie oscarową rolą Natalie Portman, historia założyciela sieci fast-foodów „McImperium” oraz kontynuacja horroru o przeklętej kasecie wideo „Rings”.

10 lutego do kin wejdą kolejna część zmysłowych przygód Any i Christiana „Ciemniejsza strona Greya”, animowaną produkcję komediową o jednym z najpopularniejszych superbohaterów „LEGO Batman” oraz kino akcji z Keanu Reevesem „John Wick 2”.

17 lutego premierę będzie miało aż sześć filmów: najnowsze dzieło Martina Scorsese „Milczenie”, polski komediodramat „PolandJa”, thriller „Lekarstwo na życie”, oraz dwie familijne produkcje dla miłośników czworonogów, czyli animowany „Rock Dog” oraz fabularny „Był sobie pies”.

24 lutego zaś na ekrany wejdą najnowszy film Agnieszki Holland „Pokot”, polska komedia „Porady na zdrady”, wybuchowe kino akcji z Vinem Dieselem „xXx: Reaktywacja” , oparty na faktach dramat „Ukryte działania” oraz animacja „Barbie w świecie gier”.

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO