Premierowy sierpień w kinie
Data publikacji: 17.07.2014

 

Na początek gorącego sierpnia, gorąca komedia „Sekstaśma”. Małżonkowie robią sobie noc wolną od dzieci i postanawiają urozmaicić swoje pożycie kręcąc seks-wideo. Niestety, kiedy budzą się rano, okazuje się, że film zniknął. I zaczyna się wyścig z czasem.

„Strażnicy Galaktyki” to najnowsza produkcja z uniwersum Marvela, inspirowana serią komiksów o tym samym tytule. Drugi weekend sierpnia to mocne uderzenie i „Bardzo poszukiwany człowiek” opisujący szczegóły amerykańskiej wojny z terroryzmem za czasów administracji Georga W. Busha oraz metody prania brudnych pieniędzy.

„Na zawsze Twoja” to opowieść o miłości, autorstwa wybitnego francuskiego reżysera Patrice’a Leconte oraz producentów filmów „Coco Chanel”, „Mr. Nobody” i „8 kobiet”.

Kolejny tytuł tego weekendu - „Epicentrum” historia miasteczka Silverton, które jednego dnia zostaje spustoszone przez niespotykaną do tej pory serię tornad, a łowcy tornad przewidują, że najgorsze dopiero przed nimi. 8 sierpnia to premiera „Podróż na sto stóp”, reżysera niezapomnianej „Czekolady”. W ten weekend nie zabraknie filmu akcji, czyli  „Wojownicze żółwie ninja”. Kontynuacją tego gatunku 15 sierpnia będzie „Lucy” ze Scartett Johansson w roli głównej. Oraz „Niezniszczalini 3” z plejadą gwiazd.

22 sierpnia premierę będzie mieć najnowszy film Woodyego Allena „Magia w blasku księżyca”. Po spektakularnej wycieczce po najbarwniejszych miastach Europy i sentymentalnym powrocie do USA, jeden z najwybitniejszy reżyserów w historii kina zabiera widzów w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni, do pełnej uroku Francji z początku ubiegłego stulecia. W doborowej obsadzie „Magic in the Moonlight”, tradycyjnie dla mistrza, doskonali aktorzy, na czele z Colinem Firthem – zdobywcą Oscara za rolę w niezapomnianym hicie „Jak zostać królem”.

„Boyhood”, pierwszy w historii film kręcony przez ponad dekadę. 29 sierpnia to premiera ekranizacji światowego bestsellera Lois Lowry, jednej z najczęściej nagradzanych amerykańskich powieści młodzieżowych ostatnich dekad – „Dawca Pamięci”.


W sierpniu na duży ekran powraca jeden z najsłynniejszych bohaterów dziecięcej wyobraźni „Tarzan”.  Zrealizowana z wielkim rozmachem animowana opowieść o niezwykłych przygodach chłopca wychowanego przez zwierzęta w samym sercu egzotycznej dżungli. Nowe, magiczne przygody wróżek z Przystani Elfów najmłodsi kinomani będą mogli zobaczyć w animacji „Dzwoneczek i tajemnica piratów”. A na koniec wakacji długo wyczekiwana kontynuacja familijnego hitu, który w 2009 roku podbił serca widzów na całym świecie, w samej tylko Polsce przyciągając do kin pół miliona – „Wakacje Mikołajka” w kinach od 22 sierpnia.

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO