Red Bull Air Race Gdynia - transmisja na wielkim ekranie tylko w kinach sieci Multikino
Data publikacji: 16.07.2014

 

Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race po raz pierwszy w Multikinie! Czwarty przystanek sezonu 2014 wyląduje w Gdyni. Miejska plaża jest jedną z najpiękniejszych na polskim wybrzeżu, a nadmorski bulwar to wspaniałe miejsce, żeby zatrzymać się i spojrzeć w niebo. A będzie na co popatrzeć! To właśnie tam 27 lipca rozegra się niecodzienny, podniebny spektakl, który nieobecni w Gdyni będą mogli obejrzeć także w 12 kinach sieci  Multikino w Polsce.
 

Red Bull Air Race po raz pierwszy w naszym kraju oraz po raz pierwszy na wielkim ekranie w Multikinie! Niezwykle utalentowani piloci poprowadzą swoje maszyny z prędkością 370 km/h, na bardzo niskim pułapie, pomiędzy powietrznymi bramkami. W niektórych fragmentach wyścigowego toru, w fotel będzie ich wgniatać przeciążenie o wartości 10G! Rywalizacja odbędzie się w ramach oficjalnych Mistrzostw Świata Red Bull Air Race uznawanych przez FAI (Fédération Aéronautique Internationale). Wszystkich kibiców, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu w Gdyni, zapraszamy do 12 kin sieci Multikino!

Mistrzostwa Świata Red Bull Air Race, w których startują najlepsi piloci świata, to zawody będące najczystszą postacią sportów motorowych, łączące prędkość, precyzję i umiejętności. Wykorzystując najszybsze, lekkie samoloty wyścigowe, piloci pokonują powietrzny tor nisko nad ziemią, manewrując pomiędzy napełnionymi powietrzem 25-metrowymi pylonami. W porównaniu z ostatnim wyścigiem trzy lata temu wprowadzono kilka zmian w kwestii zasad i bezpieczeństwa, jednak jedna rzecz się nie zmieniła: Red Bull Air Race to najbardziej emocjonujące powietrzne zawody w świecie sportów motorowych.

Więcej informacji o Mistrzostwach Świata Red Bull Air Race na: www.redbullairrace.com

Red Bull Air Race Gdynia zobaczymy na żywo 27 lipca o 16:00 w 12 kinach Multikino: Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań 51, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki oraz Zabrze.

Start transmisji: 16:00
Czas trwania: ok. 120 min.

VIDEO