Rozszerzona oferta Multikino Media - Kino Letnie Multikino
Data publikacji: 24.06.2015

 

W terminie od 1 lipca do 31 sierpnia oferta Multikino Media zostanie rozszerzona o 7 dodatkowych kin. Na okres wakacji w ramach projektu Scena Kulturalna będzie działać Kino Letnie Multikino w najatrakcyjniejszych miastach na polskim wybrzeżu. Przez dwa miesiące w ofercie brokera będzie 62 kina.


W sezonie wakacyjnym 2015 będzie funkcjonowało Letnie Kino Multikino. Obejmie ono 7 najatrakcyjniejszych miast na polskim wybrzeżu: Hel, Jurata, Jastarnia, Władysławowo, Jastrzębia Góra, Łeba, Mielno. We wszystkich tych lokalizacjach staną namioty o powierzchniach 500m2 – 750m2. Scena Kulturalna, w ramach której będzie funkcjonować Letnie Kino Multikino to: kabarety i koncerty, małe formy teatralne, przedstawienia dziecięce, spotkania autorskie, sala kinowa przy współpracy z Multikinem, księgarnia wakacyjna, kawiarnia & Bar.


Multikino będzie odpowiedzialne za repertuar. Na gości Kina Letniego Multikino będą czekały najnowsze premiery, filmy z bieżącego repertuaru sieci oraz najlepsze tytuły jakie pojawiły się kinach w ciągu ostatnich miesięcy. Sale kinowe wyposażone będą w projektory firmy BARCO i systemy do  projekcji  trójwymiarowej Dolby 3D, które zagwarantują najlepszą jakość obrazu i dźwięku.

Multikino Media odpowiada za sprzedaż kampanii on i off screen oraz sponsoring kin.

VIDEO