Wakacyjny lipiec pełen premier kinowych
Data publikacji: 02.07.2015

Wakacje tego roku to różnorodność gatunków w kinie. Każdy kto nie wyobraża sobie wakacji bez dużego ekranu znajdzie coś dla siebie.

Pierwszy lipcowy weekend to cztery premiery. Terminator: Genisys, rok 2029 - John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i... przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle'a Reese'a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. „Randka z królową" to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dziewczyny będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Trzecin tytułem tego weekendu jest „Idol". Historia Dannyego Collinsa, który po latach sławy teraz odcina kupony. Wciąż żyje szybko, nadużywa ile się da i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona, postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę. „Nowa dziewczyna": przyjaźń, miłość, tragedia i skrywana tajemnica.

17 lipca na ekrany kin sieci Multikino trafi kolejna odsłona ekranizacji komiksów Marvela - „Ant – Man", czyli najmniejszy superbohater w obliczu zagrożeń nowej generacji.

To będzie ostatnie takie show, to będzie ostatni raz kiedy Channing Tatum i Matt Bomer znowu zrzucą z siebie ciężar... ubrań! „Magic Mike XXL" od 17 lipca w kinach.

„Z dala od zgiełku" nowa ekranizacja klasycznej powieści Thomasa Hardy'ego – autora sfilmowanej przez Romana Polańskiego "Tessy d'Urberville" – zaliczanej do arcydzieł literatury angielskiej. Anglia, połowa XIX stulecia. Młoda i piękna Bathsheba Everdene dziedziczy wielką farmę i postanawia walczyć o jej utrzymanie i swą niezależność w świecie zdominowanym przez mężczyzn.

Kolejny weekend lipca otwiera psychologiczny thriller science fiction „Klucz do wieczności". W pewnym momencie każdemu człowiekowi przechodzi przez głowę taka myśl, co by było, gdyby istniała możliwość zyskania więcej czasu na życie – jaką cenę bylibyśmy w stanie za to zapłacić?

„Piksele" - The Game is not over! Kultowi bohaterowie gier lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych powracają. Pac-Man, wielki goryl Donkey Kong, kosmici ze „Space Invaders" najadą ziemię z kosmosu cyberprzestrzeni. Pamiętacie jak chcieliście ich ustrzelić? Przekonacie się o tym 24 lipca. Tego samego dnia będzie można zobaczyć horror „Taśmy Watykanu" - historię krwawych egzorcyzmów, które czarnymi zgłoskami zapisały się w kościelnych kronikach opętania.

Ostatni weekend pierwszego miesiąca wakacji to aż cztery premiery. Weekend otwiera film science fiction „Imperium robotów: bunt człowieka". Gwiazdy „Z Archiwum X" i „Iron Man 3", zdobywczyni Złotego Globu i Emmy – Gillian Anderson oraz laureat Oscara – Ben Kingsley, łączą siły z parą utalentowanych brytyjskich aktorów młodego pokolenia – Callanem McAuliffe („Wielki Gatsby", „Jestem numerem cztery") i Ellą Hunt („Nędznicy"). Razem zmagają się z konsekwencjami inwazji z kosmosu w zapierającym dech w piersiach widowisku science-fiction, brawurowo sfilmowanym przez Frasera Taggarta – autora zdjęć do hollywoodzkich blockbusterów „Czarownica", „Troja" i „Na skraju jutra". Efektem ich współpracy jest przepełniony akcją i efektami specjalnymi obraz „Imperium robotów. Bunt człowieka", który powinien przypaść do gustu fanom kina spod znaku „Igrzysk śmierci", „Transformers" i „Gry Endera". Tego samego dnia swoją premierę będzie mieć romans „Papierowe miasta" - ekranizacja bestsellerowej powieści Johna Greena, autora "Gwiazd naszych wina". Trzecią pozycją tego weekendu będzie horror „Szubienica". Po dwudziestu latach od tragicznego wypadku, do którego doszło w niewielkim miasteczku podczas szkolnego przedstawienia, uczniowie szkoły postanawiają ponownie wystawić feralną sztukę, aby w dość niefortunny sposób uczcić rocznicę tragedii. Szybko przekonują się jednak, że do pewnych rzeczy lepiej nie wracać. Premierowy lipiec zamyka komedia „Wykolejona" historia młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa.

Wakacje dla najmłodszych kinomaniaków na pewno będą udane. W repertuarze znajdą się tytuły, które wywołają wiele pozytywnych emocji...i nie tylko: „W głowie się nie mieści" pokaże jak radość walczy ze strachem, złością, obrzydzeniem i smutkiem.

Po wielkim sukcesie pluszowy bohater wraca na ekrany kin – TED 2 od 10 lipca na ekranach kin. Miś Ted podejmuje w swoim życiu poważną decyzję. Postanawia ożenić się z Tami Lynn (Jessica Barth) i mieć z nią dziecko. John (Mark Wahlberg), chcąc pomóc przyjacielowi, postanawia zostać dawcą nasienia. Jednak, aby nowożeńcy mieli prawo do opieki nad maluchem, miś musi udowodnić przed sądem, że jest istotą ludzką.

24 lipca swoją premierę będzie mieć animacja „Koko smoko" opowieść o ognistym smoku Kokos, który musi odnaleźć zagubiony skarb: ognistą trawę. W tej przygodzie towarzyszyć mu będzie smoczy przyjaciel Oskar oraz sympatyczna kolczatka Lusia. Wkrótce Kokos odkryje dwie zaskakujące prawdy: po pierwsze - inne gatunki smoków nie przepadają za smokami ognistymi, po drugie – bez ognistej trawy całej wyspie grozi katastrofa.

Więcej informacji na temat wszystkich nadchodzących premier znajduje się na stronie www.multikinomedia.pl/filmy/zapowiedzi-filmowe. Zapraszamy do planowania kampanii reklamowych w kinach znajdujących się z naszej ofercie.

VIDEO