Newsy

Koncerty na Wielkim Ekranie w Multikinie frekwencyjnym sukcesem w 2014 roku 25.11.2014

Koncerty na Wielkim Ekranie w Multikinie to cykl filmów koncertowych najpopularniejszych artystów i zespołów. W ramach projektu można zobaczyć premierowo DVD koncertowe, transmisje koncertów lub do tej pory niepublilkowane filmy dokumentalne. Szeroka oferta prezentowanych artystów i różnorodność gatunków muzycznych pozwala każdemu wybrać koncert, który chciałby zobaczyć na kinowym ekranie w jakości HD.

Różnorodność gatunku w grudniu w Multikinie 24.11.2014

Grudzień zaczyna się mocnym uderzeniem – „John Wick”. Główny bohater był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. 5 grudnia na ekrany trafi „Love, Rosie” komedia romantyczna o miłości, która zostanie poddana próbie. Czy przetrwa?

Podzielmy się wyjątkowym smakiem Kinder Bueno Mini – fotobudki w kinach sieci Multikino 21.11.2014

W kinach sieci Multikino na przełomie listopada i grudnia odbędzie się akcja promocyjna Kinder Bueno Mini - „Podzielmy się wyjątkowym smakiem”.

Kampania reklamowa konsoli Microsoft xBox One w kinach z oferty Multikino Media 17.11.2014

W związku z premierą konsoli xBox One w dniach od 1 listopada do 18 grudnia br. w sieci kin Multikino firma Microsoft przeprowadzi kampanię promocyjną swojego najnowszego produktu.

Sympozjum dla projektantów systemów wody lodowej 10.11.2014

5 listopada w Multikinie w Złotych Tarasach odbyło się sympozjum, na które przybyli projektanci systemów wody lodowej zarówno z Warszawy, jak i z całej Polski.